AFEER
All our energy for our consumers
English

ASOCIAŢIA FURNIZORILOR DE ENERGIE ELECTRICĂ DIN ROMÂNIA

Ion Lungu- Presedinte AFEER ion.lungu@afeer.ro

Cristina Micu- Membru Comitet Director AFEER cristina.micu@afeer.ro

Laurentiu Urluescu- Membru Comitet Director AFEER laurentiu.urluescu@afeer.ro

Tudor Cirstea- Membru Comitet Director AFEER tudor.cirstea@afeer.ro

Daniel Pintilie- Membru Comitet Director AFEER daniel.pintilie@afeer.ro

Mihai Beu- Membru Comitet Director AFEER mihai.beu@afeer.ro

Dana Canea - Membru Comitet Director AFEER dana.canea@afeer.ro








 

 

 

 

 

 

Str. Tudor Stefan nr.7-9, et.1, ap. 2
011655-Bucuresti, sector 1, România

 

Telefon: +40 21 230 60 31
Fax: +40 21 230 60 32
E-mail: office@afeer.ro


 

 

Media
Ultimele stirii. Fii mereu informat

Comparator prețuri energie electrică și gaze naturale, pe site-ul ANRE
Începând cu data de 1 iunie 2017, ANRE a pus la dispoziția clienților finali de energie electrica și gaze naturale un instrument de comparare a prețurilor, pe site-ul instituției

Lungu, AFEER: Autoritățile să asculte vocea participanților la piața energiei
Președintele Asociației Furnizorilor de Energie Electrică din România – AFEER, Ion Lungu, consideră că două lucruri sunt importante în acest moment pe piața energiei

Contorul citit lunar umflă factura la energie electrică
Factura la energia electrică ar putea creşte

Vezi stirile »

Agenda evenimente
Suntem cei mai buni in domeniu

November - 2017
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

<<     >>

Vezi evenimentele »

Info legislativ
Cele mai noi reglementari legislative aparute in domeniu

Ordinul 88 din 2015 pentru aprobarea contractelor-cadru de furnizare a energiei electrice la clienţii casnici şi noncasnici ai furnizorilor de ultimă instanţă

Legea nr.123/2012, a energiei electrice si gazelor naturale

Ghidul Consumatorului Eligibil

Vezi legile »